Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.04.2018 12:13
God of War z nowym gameplayem. Trolle, eksploracja, łamigłówki i poszukiwania skarbów
2010V

God of War z nowym gameplayem. Trolle, eksploracja, łamigłówki i poszukiwania skarbów

Dzień bez Kratosa to dzień stracony? Uważa tak Sony i pewnie kilka milionów graczy wyczekujących premiery nowego God of War.

Sony publikuje co kilka dni kolejne filmiki prezentujące proces powstawania i elementy składające się na świat God of War. Po przedstawieniu nam youtubera, który użyczył swoich ruchów Kratosowi w sesjach motioncapture i przedstawieniu siekiery bojowej, zwanej Lewiatanem, pora na kolejny materiał wideo.

God of War (PS4). Premiera, cena, edycja kolekcjonerska

Tym razem wydawca i deweloperzy skupili się na przybliżeniu nam... trolli występujących w God of War. Dowiadujemy się, że każdy z trolli występujących w nowej grze jest unikalny - posiada trochę inny styl walki, imię i charakterystyczne zachowania.

W dalszej części materiału zobaczymy trochę eksploracji i poszukiwań poukrywanych na planszach skrzynek. By się dostać do części z nich trzeba rozwiązać proste łamigłówki, co widać w 3 minucie nagrania.

Wygląda to wszystko doskonale. Na szczęście będziemy mogli w to cudo już niedługo zagrać. God of War trafi na rynek 20 kwietnia 2018 r.

Tagi: exclusive gameplay god of war ps4 Sony