Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 13:59
TVP Info z ogromną wpadką. Wolfenstein na wizji
8424V

TVP Info z ogromną wpadką. Wolfenstein na wizji

Wolfenstein to kawał dobrej gry, jednak widzowie Telewizji Polskiej pewnie nie spodziewali się, że podczas jednego z programów otrzymają możliwość spojrzenia na rozgrywkę z kultowej produkcji. Realizator w trakcie pracy strzelał do nazistów i zapomniał przełączyć ekran.

Od czasu do czasu mam okazję wspomnieć na portalu o wpadkach rosyjskiej telewizji, ale jak widać nawet na naszym podwórku zdarzają się zabawne gafy. W tym tygodniu widzowie TVP Info słuchali o restauracjach bez podsłuchu, a jednocześnie mogli oglądać rozgrywkę z Wolfensteina.

Arma 3 zamiast prawdziwej wojny. Rosjanie pokazują sytuację w Syrii

Rosjanie w ostatnich miesiącach często za pomocą gier starają się pokazać „prawdziwą rzeczywistość” i nie zawsze im to dobrze wychodzi, ale w TVP Info na szczęście nie byliśmy świadkami takiej manipulacji. W tym wypadku po prostu realizator nie miał zamiaru oglądać przygotowywanego na żywo materiału, więc postanowił ubić kilku nazistów wskakując w skórę kultowego Williama Josepha Blazkowicza.

Facet nie dopilnował, na którym ekranie udostępnia rozgrywkę i gra zamiast wyświetlić się wyłącznie na małym monitorze, została wrzucona na dwa duże ekrany, które znajdują się w studio.

Sytuację dostrzegli widzowie, którzy nawet oznaczali na Twitterze posty typu „No, nareszcie jest Wolfenstein! #wtelewizji”, ale realizator nie przejmował się takimi informacjami i przechodził kolejne lokacje.

Źródło: Twitter.com

Tagi: