Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 15:08
LEGO The Incredibles oficjalnie. Data premiery, zwiastun i szczegóły
750V

LEGO The Incredibles oficjalnie. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Warner Bros. właśnie potwierdziło jedną z ostatnich plotek. Traveller's Tales pracuje nad kolejnym tytułem w świecie LEGO i dzisiaj możemy potwierdzić wszystkie najważniejsze informacje o produkcji.

LEGO The Incredibles to kolejna produkcja w świecie LEGO przygotowana przez Traveller's Tales, a wydana przez Warner Bros. Twórcy postanowili wziąć na warsztat świat „Iniemamocnych”, więc sympatycy filmu z 2004 roku mogą szykować gotówkę na produkcję.

LEGO Iniemamocni nadciągają. Przeciek zdradza nową grę

Tytuł trafi na półki sklepowe 15 czerwca i będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchu i komputerach osobistych. Data nie jest przypadkowa, ponieważ w tym dniu do kin trafi film Iniemamocni 2.

Twórcy zapowiadają „największą grę w historii LEGO”. Studio zdecydowało się na przygotowanie świata na podstawie HUB-ów, w których będziemy walczyć z kolejnymi grupami przestępców – pokonamy jedną grupę, pójdziemy dalej, trafimy na kolejną.

 Opowieść została przygotowana na podstawie dwóch filmów Iniemamocni, ale jednocześnie deweloperzy zadbają o własne zadania, które zostały przygotowane we współpracy z Pixarem. Podczas rozgrywki będziemy oczywiście  przemieszczać się po lokacjach, walczyć z przeciwnikami, rozwiązywać zagadki, ale teraz kluczowym elementem będzie współpraca poszczególnych bohaterów.

Tak o produkcji wypowiedział się Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing:

„Marka Iniemamocni to superbohaterowie, przygody oraz praca zespołowa, co w połączeniu z humorem, łamigłówkami i niespodziankami, jakich pełne są gry LEGO® czyni idealną kombinację dla graczy. W LEGO® Iniemamocni użytkownicy będą mogli zanurzyć się w wirze wydarzeń z obydwu filmów oraz nieprzerwanej akcji, stawiając czoła falom zbrodni jako rodzina superbohaterów”.

Kilka słów dodał Sean William McEvoy, wiceprezes ds. gier oraz aplikacji cyfrowych Grupy LEGO:

„LEGO® Iniemamocni oferuje godziny kreatywnej zabawy w świecie z filmów Iniemamocni w pełnej wyobraźni wersji LEGO. Rozwiązywanie zagadek w kooperacji to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny”.

Wydawcą w Polsce została firma Cenega, która potwierdza pełną lokalizację! 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: