Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 18:09
LEGO Iniemamocni nadciągają. Przeciek zdradza nową grę
835V

LEGO Iniemamocni nadciągają. Przeciek zdradza nową grę

Warner Bros szykuje się na ujawnienie kolejnej produkcji od Traveller's Tales. Deweloperzy mają pracować nad przeniesieniem marki Iniemamocni w świat LEGO.

Traveller's Tales od ponad dekady zajmuje się rozwijaniem gier w świecie LEGO. Od kilku produkcji czekamy na zaoferowanie oczekiwanej rewolucji, jednak deweloperzy systematycznie odcinają kupony wrzucając graczy w nowe światy.

LEGO Dimensions zaliczyło prawdopodobnie cichą śmierć. Gra nie osiągnęła dobrych wyników

Najnowszy przeciek pochodzi z bardzo nietypowego miejsca. Fanowska strona LEGO The Brick Fan przedstawiła zdjęcie bohaterów i potwierdziła przygotowanie tytułu – LEGO Iniemamocni czy też LEGO Incredibles trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste jeszcze w tym roku.

Warto zaznaczyć, że już w ubiegłym roku pojawiły się przecieki, według których Traveller's Tales pracuje nad rozwojem tytułu w świecie LEGO. Wciąż nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek konkretów dotyczących pozycji, jednak możemy się spodziewać, że już wkrótce odbędzie się stosowna prezentacja.

W końcu Iniemamocni 2 w reżyserii Brada Birda wskoczą na wielkie ekrany 14 czerwca – polska premiera 13 lipca. Jest to kontynuacja filmu z 2004 roku, który zarobił ponad 631 mln dolarów i zgarnął między innymi 2 Oscary (Najlepszy długometrażowy film animowany, Najlepszy montaż dźwięku).

LEGO Iniemamocni

Źródło: https://www.dualshockers.com/lego-the-incredibles-announcement/

Tagi: Lego LEGO Iniemamocni Lego The Incredibles Traveller's Tales