Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 14:21
Sea of Thieves z ważną aktualizacją. Gracze muszą pobrać całą grę
1522V

Sea of Thieves z ważną aktualizacją. Gracze muszą pobrać całą grę

Rare reaguje na opinie graczy i zajmuje się znaczącym ulepszeniem Sea of Thieves. Produkcja doczekała się aktualizacji, jednak klienci nie pobiorą małych plików, a muszą ściągnąć z serwerów całą grę.

Sea of Thieves nie otrzymało „normalnej” łatki w dniu premiery, a autorzy nawet nabijali się z podobnych produkcji dorzucając do gry opaskę na oko zatytułowaną właśnie „Day 1Eye-Patch”. Niestety, nawet Brytyjczycy muszą znacząco usprawnić swój tytuł, więc firma opublikowała dzisiaj aktualizację.

Recenzja Sea of Thieves

Trudno tutaj mówić o „patchu”, ponieważ każdy zainteresowany musi pobrać 18,62GB danych, czyli cały klient Sea of Thieves. Firma podkreśla, że pliki zapewniają wiele poprawek, ulepszają stabilność, a nawet usuwają problem z wydajnością tytułu na Xboksie One X.

„We wtorek 27 marca publikujemy również nowego klienta gry dla wszystkich graczy, który zawiera szeroki wachlarz poprawek w naszych usługach, stabilność i usprawnia doświadczenie.”

 Firma podkreśla, że nie chciała wydzielić aktualizacji i zapewnić graczom przykładowo 2-5-10GB aktualizację, ponieważ patch zostałby opóźniony o kilka dni, a deweloperzy za wszelką cenę chcieli opublikować pliki dzisiaj.

Oczywiście kolejne łatki będą ważyły zdecydowanie mniej i następnym razem nie będziemy pobierać ponownie całego Sea of Thieves.

Tagi: Microsoft Rare Sea of Thieves