Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2018 17:32
Metro Exodus po roku. Jak zmieniła się oprawa?
1233V

Metro Exodus po roku. Jak zmieniła się oprawa?

4A Games zaprezentowało świeżutki gameplay z Metro Exodus pozwalający przygotować się na fantastyczną przygodę w zniszczonej Rosji. Materiał został porównany z ubiegłoroczną prezentacją, podczas której pierwszy raz spojrzeliśmy na grę.

Nadal nie znamy daty premiery Metro Exodus, ale możemy mieć pewność, że tytuł będzie dostępny w Polsce z lokalizacją. Techland zadba o wrzucenie na rynek pudełek oraz dorzuci na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste polskie napisy.

Metro Exodus w Polsce z lokalizacją. Techland opiekuje się grą

Pewnie tylko nieliczni dostrzegli, że ubiegłotygodniowy fragment z Metro Exodus jest „znajomy”. To ta sama lokacja, którą oglądaliśmy na E3 2017, ale film z Los Angeles był odrobinę dłuższy. Już wcześniej autorzy zapewniali, że materiał ukazuje rozgrywkę z wersji na Xboksa One X.

Najnowszy urywek z Metro Exodus pokazuje gameplay z mocnych komputerów osobistych, ale jest to jednocześnie „prezentacja” technologii NVIDIA RTX, która dopracowuje oświetlenie w czasie rzeczywistym.

Tylko niektórzy gracze pozwolą sobie włączyć Metro Exodus na najwyższych ustawieniach graficznych, ale możecie mieć pewność, że tytuł będzie prezentować się kapitalnie. Konkretne szczegóły dotyczące pozycji powinny pojawić się na E3.

Źródło: YouTube.com

Tagi: