Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2018 10:20
Far Cry 5 z pierwszą recenzją! Ubisoft nabija się z amerykańskiego patriotyzmu w zajawce
3842V

Far Cry 5 z pierwszą recenzją! Ubisoft nabija się z amerykańskiego patriotyzmu w zajawce

Francuski wydawca znów nabija się z amerykańskich świętości. Tym razem jako podkład do najnowszej zajawki Far Cry 5 wybrano pieśń "My Country, 'Tis of Thee".

Patriotyczną piosenkę zestawiono z popisami rednecków, totalnej rozwałki i oczywiście z religijnym fanatyzmem sekciarzy. Materiał okaże się pewnie kontrowersyjny dla pewnej grupy odbiorców, której nie spodoba się takie skontrastowanie motywów.

Recenzja Far Cry 5

Drugi świeży materiał wideo to odliczanie do premiery Far Cry 5. Tutaj mamy już do czynienia już ze zwykłą reklamą, która nie wyróżnia się niczym specjalnym. Materiał przypomina oczywiście, że Far Cry 5 trafi na rynek 27 marca.

Pytanie kiedy przeczytamy pierwsze recenzje? Prawdopodobnie teksty pojawią się już dzisiaj, o godz. 12:00. Miejmy nadzieję, że Ubisoft zapewnił nam naprawdę mocną pozycję.

Jedna redakcja trochę pospieszyła się z publikacją swojej recenzji. Chodzi o Pure PlayStation. Dziennikarze ściągnęli już tekst ze strony, ale serwery Google mają dobrą pamięć. Zarchiwizowaną wersję tekstu znajdziecie tutaj. Recenzent postawił Far Cry 5 9/10, chwaląc bardzo dobrą fabułę i antagonistę na miarę Vaasa z Far Cry 3. Mikrotransakcje faktycznie dotyczą tylko przedmiotów kosmetycznych a kampania jest odpowiednio długa i dopracowana.


Tagi: