Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 18:58
Far Cry 5. Początek w 4K i porównanie oprawy PlayStation 4 Pro vs. Xbox One X
1757V

Far Cry 5. Początek w 4K i porównanie oprawy PlayStation 4 Pro vs. Xbox One X

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Far Cry 5, więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowe materiały z produkcji. Tytuł w jakości 4K wygląda naprawdę pięknie, a niektórzy mogą dodatkowo zerknąć na porównanie oprawy przygotowane za pomocą potężnych konsol.

Nasze recenzje Far Cry 5 przeczytacie już w przyszłym tygodniu. Stosowny tekst wpadnie na portal, a jednocześnie w najnowszym numerze PSX Extreme pojawi się drugi tekst. Dodatkowo przygotowujemy dla Was przyjemny poradnik, który może zainteresować niektórych graczy.  

Recenzja Far Cry 5

Zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po Far Cry 5? Na to pytanie jeszcze nie odpowiem, jednak mogę zaprosić zainteresowanych na sam początek przygody. Ubisoft pozwolił na publikowanie filmów z gry, dzięki którym zapoznacie się ze wstępem do tej długiej historii.

Mam ogromną nadzieję, że cała opowieść będzie przesiąknięta sektą i w trakcie przygody wielokrotnie spotkamy się „oko w oko” z Josephem Seedem. Główny antagonista wygląda na prawdziwego psychopatę, który może pobić swoich rywali z poprzednich odsłon tego kultowego uniwersum.

Na deser zobaczcie pierwsze porównanie oprawy. Ekipa Candyland wzięła na warsztat produkcję w wersji na PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X. Wnioski? Zapraszam do dyskusji, chociaż mam wrażenie, że Ubisoft nie zawiódł posiadaczy obu platform.

Tagi: far cry 5 gameplay porównanie grafiki Ubisoft