Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 19:58
Cyberpunk 2077 gotowy na PlayStation 5 i nowego Xboksa. CDP RED zdradza informacje o prezentacji i grze
6412V

Cyberpunk 2077 gotowy na PlayStation 5 i nowego Xboksa. CDP RED zdradza informacje o prezentacji i grze

Na prezentacji finansowej CD Projekt RED pojawiły się pytania o Cyberpunk 2077. Szefowie rodzimego studia nie chcieli za dużo powiedzieć, ale nawet te szczątkowe informacje pozwalają graczom przygotowywać się na zbliżającą się prezentację.

CD Projekt RED przedstawił dzisiaj fantastyczne wyniki. Firma wciąż zarabia ogromną gotówkę dzięki Wiedźminowi i gracze nabyli już 33 mln gier z tej serii. Wszystkie szczegóły znajdziecie klikając w poniższy odnośnik.

CD Projekt ujawnia rewelacyjne wyniki. Sprzedano już 33 mln gier z serii Wiedźmin! Duży zysk netto w 2017 roku

Adam Kiciński podczas wystąpienia nie ukrywał, że uwielbia opowiadać o Cyberpunk 2077, ale na wielkie szczegóły wciąż musimy zaczekać. Firma chce „tuż przed” występem na E3 przedstawić graczom smakołyki przygotowane na tę imprezę. Możemy w tej sytuacji oczekiwać zajawki przed show w Los Angeles i mocny zwiastun na wydarzeniu?

Szef CD Projektu odpowiedział na ostatnie plotki związane z przygotowaniem Cyberpunk 2077 na następną generację i choć urządzenia nie zostały jeszcze ujawnione, to jednak silnik, na którym powstaje gra dobrze się skaluje i jest gotowy na nowoczesne maszyny. Możemy w tej sytuacji śmiało powiedzieć, że niezależnie od zaprezentowanych podzespołów, nowy tytuł Polaków zadziała na PlayStation 5 i nowym Xboksie.

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki dotyczące braku klas postaci, ale dziś możemy potwierdzić, że Cyberpunk 2077 zaoferuje kreator bohatera oraz wiele klas. Deweloperzy aktualnie skupiają się na stworzeniu RPG-a, który zostanie oparty na historii w stylu Wiedźmina 3: Dziki Gon – studio nie ukrywa, że rozważa przygotowanie trybu multiplayer, jednak wszystkie moce przerobowe skupiają się na opowieści.

Czy w tej sytuacji sieciowe elementy mogą zostać dodane przez rozszerzenia? CD Projekt RED nie zamierza odpowiadać na takie pytania, ale Kiciński nie może powiedzieć, że „nigdy nie powstanie takie rozszerzenie”, bo już wcześniej firma potwierdziła chęć dodawania komponentów sieciowych do swoich przyszłych projektów.

Kolejny raz otrzymaliśmy zapewnienie – Cyberpunk 2077 nie otrzyma jakichkolwiek mikrotransakcji oraz ukrytych płatności. Studio w tym wypadku chce podążać drogą Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nie możemy również liczyć na wrzucenie przygody na Nintendo Switch, a wprowadzenie Wiedźmina do SoulCalibur VI ma wyłącznie charakter promocyjny.

Tagi: