Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 20:40
Fortnite z systemem powtórek. Epic Games prezentuje nowość
1059V

Fortnite z systemem powtórek. Epic Games prezentuje nowość

Epic Games kuje żelazo póki gorące. Firma na Game Developers Conference zaprezentowała system powtórek, który pozwoli nam przygotowywać rozbudowane i ciekawe materiały z Fortnite. Nowość będzie dostępna na wszystkich platformach.

Twórcy z Epic Games skupiają się teraz tylko na jednym projekcie. Fortnite to najważniejsza produkcja znanego studia, ponieważ gra zalicza kapitalne rezultaty na wszystkich platformach, więc deweloperzy nie marnują okazji i wciąż rozwijają pozycję.

Streamer zarabia 500 000 dolarów miesięcznie grając w Fortnite

Na Game Developers Conference zaprezentowano rozbudowany system powtórek, który udostępni zainteresowanym podgląd na całym mecz – studio pozwoli nawet wybierać filtry, czy też korzystać ze specjalnych dodatków, dzięki którym upiększymy nasze relacje.

Epic Games nie zapomina o konsolach i dodatek będzie w pełni funkcjonalny również na PlayStation 4 i Xboksach One, a możemy się nawet spodziewać, że stosowna edycja trafi na urządzenia mobilne.

Krótką prezentację systemu powtórek zobaczycie poniżej. Jak widać Epic Games nie zamierza przyglądać się konkurencji i wciąż znacząco rozwija Fortnite.

Źródło: YouTube.com

Tagi: aktualizacja epic games Fortnite