Roger Żochowski Roger Żochowski 21.03.2018 16:06
Takich presspacków jeszcze nie było - Far Cry 5 z bardzo fajną akcją marketingową
2467V

Takich presspacków jeszcze nie było - Far Cry 5 z bardzo fajną akcją marketingową

Presspacki wpisały się na stałe w krajobraz branży. Czasami jednak wydawcy swoją kreatywnością potrafią bardzo miło zaskoczyć. Stawiając na pomysł, niekoniecznie bogatą zawartość.  

Zanim opiszę Wam co znajduje się w paczce nadesłanej przez Ubisoft z okazji zbliżającej się premiery Far Cry 5, powinniście wpierw zobaczyć reklamę zatytułowaną "Graj jak Boomer", która to z owym pakunkiem jest bardzo mocno powiązana. I skupia się na czworonogu. Pies będzie bowiem towarzyszył nam w piątej odsłonie słynnej serii podczas rozgrywki i eliminowania kolejnych zastępów oprychów. No to lecimy.

Recenzja Far Cry 5

Obejrzane? No to wiedzcie, że do wybranych dziennikarzy wysłana została dokładnie taka sama paczka jak na reklamie. W ozdobionym wizerunkiem pieska pudełku skrywa się czarny piszczący karabin do aportowania, psia miska na karmę oraz niebieska apaszka. I pomyśleć, że rozpakowując pakunek powiedziałem do swojego psa: "zostaw to nie dla Ciebie".

Pudełko jest dość dużych rozmiarów i choć sama jego zawartość zbyt dużej wartości nie ma (w zestawie nie znajdziemy gry), to jednak trzeba przyznać, że akcja jest bardzo pomysłowa.

Mój jork, zwany też przez niektórych złośliwie szczurem, już jest gotowy na walkę z piszczącą zabawką i solidnie pogryzł lufę!

Tagi: far cry 5 śmieszne