Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 13:01
Sicario 2 z nowym tytułem i zwiastunem pełnym akcji
914V

Sicario 2 z nowym tytułem i zwiastunem pełnym akcji

Trzeci film z serii Sicario trafi na wielki ekran pod koniec czerwca, więc Sony zdecydowało się przedstawić szerokiej publiczności długą prezentację. Zwiastun przepełniony akcją może zainteresować wielu czytelników naszego portalu.

Sicario: Day of the Soldado to trzeci film po Sicario z 1995 roku w reżyserii Josepha Novoa oraz Sicario z 2015 roku przygotowanego przez Denisa Villeneuve’a. Produkcja do niedawna była przedstawiana jako Sicario 2: Soldado.

Avengers: Infinity War zwiastun wyczekiwanego filmu

Stefano Sollima jest aktualnie najbardziej znany z pracy na planie "Gamorry", jednak to Sicario: Day of the Soldado ma zaprezentować prawdziwy kunszt reżysera. Za scenariusz odpowiada Taylor Sheridan, który pracował przy „Sicario” z 2015 roku, czy też nad „Aż do piekła” oraz „Wind River. Na przeklętej ziemi”.

Widzowie zobaczą Sicario: Day of the Soldado już 29 czerwca, a dzisiaj możemy spojrzeć na konkretny zwiastun przepełniony akcją i zapowiadający historię. W filmie wystąpią:  Benicio del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Jeffrey Donovan, Manuel Garcia-Rulfo, czy też Catherine Keener.

W opowieści Matt Graver (Josh Brolin) oraz Alejandro Gillick (Benicio del Toro) zostaną wysłani przez CIA na granice meksykańsko-amerykańską, ponieważ władze odkrywają, że kartele narkotykowe przemycają terrorystów do Stanów Zjednoczonych.


Tagi: film sicario: day of the soldado trailer zwiastun