Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 14:11
Avengers: Infinity War zwiastun wyczekiwanego filmu
2794V

Avengers: Infinity War. Zwiastun wyczekiwanego filmu

Czekaliśmy, czekaliśmy i mamy. Avengers: Infinity War (Wojna bez granic) zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie, więc siadajcie i oglądajcie. Marvel prezentuje kilka naprawdę mocnych scen i przedstawia bohaterów, którzy pojawią się w filmie.

26 kwietnia widzowie w Polsce zobaczą Avengers: Infinity War lub jak kto woli Avengers: Wojna bez granic. Film jest jednym z najgorętszych projektów Marvel Cinematic Universe w ostatnich miesiącach, podczas którego zobaczymy wielu wyjątkowych bohaterów.

Recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

W produkcji zobaczymy ponad 70 różnych postaci, a sama opowieść ma trwać 2 godziny i 36 minut, więc widzowie mogą szykować się na wielki pojedynek. Bohaterowie zmierzą się tym razem z potężnym Thanosem, który zbiera Kamienie Nieskończoności i za ich pomocą zamierza zniewolić wszystkie istnienia we wszechświecie.

Reżyserami filmu są Anthony Russo (m.in. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz") i Joe Russo (m.in. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz"). Kolejną opowieścią z Marvel Cinematic Universe jest Ant-Man and the Wasp (3 sierpnia 2018), a widzowie już zbierać znajomych na Captain Marvel (8 marca 2019) oraz wciąż niezatytułowany film z Avengersami (3 maj 2019) i kolejną przygodę Spider-Mana (5 lipiec 2019).

Szczerze mówiąc drugi zwiastun przemawia do mnie znacznie bardziej od pierwszej prezentacji. Widać tutaj zalążek historii, która może zostać zaprezentowana z odpowiednim rozmachem. To może się udać!  

A jak Wam się podoba? 

Tagi: avengers: infinity war Marvel trailer zwiastun