Shadow of the Tomb Raider. Teaser wyciekł do Sieci

Gry
4809V
Shadow of the Tomb Raider. Teaser wyciekł do Sieci
Wojciech Gruszczyk | 14.03.2018, 20:42

Square Enix spartaczyło prezentację Shadow of the Tomb Raider. W Sieci właśnie pojawił się materiał promujący najnowszą przygodę Lary Croft, który miał zostać opublikowany dopiero jutro o godzinie 14:00. Kabaret.

Pamiętacie pierwszy przeciek o Shadow of the Tomb Raider? Pochodzi on z... Metra. Jeden z pracowników Eidos Montreal jeździł po mieście i przygotowywał się do prezentacji. Ten niedorzeczny przeciek został w zasadzie już potwierdzony, ale co ciekawe – zgadza się nawet logo oraz czcionka z pierwszego zdjęcia... To była fotka strzelona "z ukrycia" prezentująca fragment monitora.

Shadow of the Tomb Raider w tym roku! 

Square Enix miało ciekawy plan na prezentację gry podczas pierwszego seansu filmu, jednak… Ktoś nie wpadł na pomysł, by dograć wszystko w czasie. Z tego powodu już dzisiaj niektórzy oglądają ekranizację i chętnie pokazują zajawkę Shadow of the Tomb Raider.

Co ciekawe, ten materiał zostanie opublikowany pewnie jutro o godzinie 14:00, a pełna prezentacja odbędzie się 27 kwietnia? Choć w zasadzie pierwotne plany mogą zostać zmienione… Warto przypomnieć, że gra trafi do zainteresowanych 14 września i będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Film może zniknąć z Sieci, jednak na deser dorzucam kilka fotek do galerii.

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper