Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 13:32
Shadow of the Tomb Raider zostanie zaprezentowane jutro?
3226V

Shadow of the Tomb Raider w tym roku! Znamy datę premiery dzięki wyciekowi

Tajemnicza wiadomość pojawiła się na głównej stronie Lary Croft. Square Enix może szykować się do zapowiedzi Shadow of the Tomb Raider, czyli najnowszej przygody poszukiwaczki skarbów, która ma trafić na rynek jeszcze w tym roku. [Aktualizacja #2]

O Shadow of the Tomb Raider wiemy od wielu miesięcy, jednak wciąż czekamy na konkretną zapowiedź. Do niedawna była to wyłącznie plotka, ale pod koniec ubiegłego roku Square Enix potwierdziło przygotowanie nowej odsłony.

Nowy Tomb Raider powstaje oficjalnie! Lara Croft powróci

Nie otrzymaliśmy jeszcze nazwy, jednak wszystkie wcześniejsze przecieki mówiły wprost o „Shadow of the Tomb Raider” – dodatkowo pierwsze litery informacji prasowej opublikowanej przez Japończyków układały się w słowo „SHADOW”.

Od tego czasu czekamy na konkretną petardę, która zostanie ujawniona już jutro! Na oficjalnej stronie Tomb Raider pojawiła się poniższa grafika z dokładną datą – o godzinie 14:00 zobaczymy zapewne konkretny materiał zapowiadający grę.

Według ostatnich informacji, nad trzecią odsłoną współczesnej trylogii pracuje Eidos Montreal (Deus Ex, Thief), ponieważ Crystal Dynamics zostało oddelegowane do najważniejszego projektu zachodnich zespołów Square Enix, czyli The Avengers Project.

Shadow of the Tomb Raider

[Aktualizacja #1]

W kodzie strony znalazły się konkretne informacje:

  • Nazwa to faktycznie Shadow of the Tomb Raider a premiera odbędzie się 14 września! To "ostateczna opowieść historii Lary". Warto zwrócić uwagę, że "prezentacja" ma odbyć się 27 kwietnia, więc prawdopodobnie jutro zobaczymy wyłącznie zajawkę.
  • Znamy też platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC!

 

Tagi: Shadow of the Tomb Raider Square Enix Tomb Raider zapowiedz