Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 16:06
GTA V Premium Edition w kwietniu. Znamy zawartość, którą potwierdzają informatorzy
7953V

GTA V Premium Edition w kwietniu. Znamy zawartość, którą potwierdzają informatorzy

Rockstar nie powiedziało ostatniego słowa w przypadku GTA V. Firma pracuje nad wypakowanym pudełkiem, który według informatorów zadebiutuje na rynku w kwietniu. Poznajcie szczegóły.

Od kilku tygodni informujemy o GTA V Premium Edition, jednak gra wciąż nie została zapowiedziana przez Rockstar. Redakcja Kotaku zdecydowała się ruszyć swoje kontakty i dziennikarze potwierdzają istnienie nowej wersji.

Kody do GTA V

Kotaku otrzymało potwierdzenie od „licznych źródeł”, które oczywiście chcą pozostać anonimowe. GTA V Premium Edition, czy też jak kto woli Grand Theft Auto V: Premium Edition, faktycznie istnieje.

Tytuł miał pierwotnie zadebiutować 23 marca, ale Rockstar zdecydował się przełożyć premierę na kwiecień. Nadciągające wydanie zawiera oczywiście samo GTA V, jednak w zestawie znajdą się wszystkie wydane przez cztery lata dodatki, w tym Criminal Enterprise Starter Pack.

Wspomniane rozszerzenie trafiło na rynek w grudniu i było w pewien sposób płatne. Gracze musieli spełnić szereg warunków, by dostać się do nowej zawartości, lub mogli nabyć niezbędną gotówkę i przyspieszyć cały proces.

Pewnym rozczarowaniem może wydawać się brak nowej zawartości, jednak nie możemy zapomnieć o świetnym wsparciu Rockstar. Twórcy wrzucając nowe pudełka na rynek chcą po prostu zaoferować „pakiet”, który będzie sprzedawany w standardowej cenie.

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2018/03/12/gta-v-premium-edition-launches-in-april-includes-criminal-enterprise-dlc

Tagi: Grand Theft Auto V Premium Edition gta v premium edition rockstar