Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2018 12:16
Burnout Paradise, czyli remaster bez fajerwerków. Pierwsze oceny wyścigów
1527V

Burnout Paradise, czyli remaster bez fajerwerków. Pierwsze oceny wyścigów

Przyglądaliśmy się już w trakcie weekendu grafice w Burnout Paradise Remastered. Tym razem pora ostateczne werdykty a temat jakości tych wyścigów.

Okazuje się, że nie wszystko poszło po myśli deweloperów. Z jednej strony mamy dziennikarzy, którzy rozpływają się nad zaletami Burnout Paradise. W tym miejscu trzeba jednak powiedzieć, że to zasługa rewelacyjnego gameplayu z oryginału. 

Recenzja Burnout Paradise Remastered

Gdy przejdziemy jednak do spostrzeżeń na temat jakości wykonania remastera, to nie jest już tak słodko. Wg redakcji VG247 robotę wykonano z jak najmniejszym możliwym budżetem, nie dbając o wzbogacenie starej formuły oprócz trochę lepszej grafiki. Nawet sama oprawa wizualna nie jest jednak wystarczającym argumentem do ponownego zakupu.

"Wykonano bardzo mało pracy nad nowymi teksturami. Podciągnięto tylko rozdzielczość i wrzucono gdzie można na billboardy słowo 'Remastered'. To rozczarowujące, że tak mało pracy poświęcono całemu procesowi - szczególnie, ze to gra wyceniona na 30 funtów"

Na korzyść Burnout Paradise Remastered działa natomiast fakt, że w pakiecie otrzymujemy od razu cała dodatkową zawartość wydaną po premierze.


Oceny Burnout Paradise Remastered:

  • Gadgets 360 – 6/10
  • Game Revolution – 3.5/5
  • Video Chums – 9.3/10
  • Areajugones – 8.5.10
  • Vandal – 8/10
  • PurePlayStation - 8/10

Tagi: burnout Burnout Paradise criterion games ea