Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 15:41
Sea of Thieves z otwartą betą. Ostatni test na Xbox One i PC
1029V

Sea of Thieves z otwartą betą. Ostatni test na Xbox One i PC

Rare zaprasza wszystkich sympatyków żeglugi na ostatnią prezentację Sea of Thieves. Finalna beta to jednocześnie ostatni test przed premierą i na pewno warto sprawdzić grę przed debiutem. Twórcy przygotowali nowe atrakcje.

W grudniu 2016 roku odbyły się pierwsze, zamknięte testy Sea of Thieves. Do wydarzenia zaproszono zaledwie 1000 graczy, ale autorzy małymi krokami powiększali tę liczbę i pozwalali sprawdzić grę kolejnym zainteresowanym.

Sea of Thieves. Zapowiedź gry

Ostatecznym punktem sprawdzania tytułu przed premierą jest otwarta beta, która właśnie wystartowała. Autorzy zapraszają dosłownie wszystkich chętnych, bo chcą sprawdzić serwery przed premierą.

Od dzisiaj do 11 marca zainteresowani mogą ostatni raz wskoczyć na statek, ustrzelić inny okręt i napić się rumu ze znajomymi. Następnie zaczekamy na pełną premierę, która odbędzie się 20 marca – warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie powinniście liczyć na recenzję przed debiutem. Rare chce mieć pewność, że dziennikarze doświadczą najlepszej wersji gry (czyli pełnej z mnóstwem chętnych do zabawy) i dziennikarze rozpoczną żeglugę pod koniec miesiąca.

Warto jednocześnie podkreślić, że autorzy udostępnią kolejny kawałek pozycji, więc nawet jeśli już wcześniej braliście udział w testach Sea of Thieves, to tym razem zapoznacie się z nowymi elementami – między innymi rejs Merchant Alliance, który prezentuje zupełnie nowy sposób na rozgrywkę.

Sea of Thieves będzie oczywiście dostępny w Xbox Game Pass, więc subskrybenci otrzymają dostęp do gry za 29 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta microsoft pc Rare Sea of Thieves Xbox One