Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2018 08:23
Injustice 2 Legendary Edition już oficjalnie. Nowy tryb, przedmioty i wszystkie DLC w kompletnej edycji
1666V

Injustice 2 Legendary Edition już oficjalnie. Nowy tryb, przedmioty i wszystkie DLC w kompletnej edycji

To nie pomyłka sklepu Amazon. Injustice 2 faktycznie trafi do sprzedaży w edycji kompletnej. WB Games zdradza na ten temat dokładne informacje.

WB Games uznało chyba, że mleko się już rozlało i nie ma co dłużej czekać z tym ogłoszeniem. Wczoraj dwa sklepy umieściły na chwilę w swojej ofercie Injustice 2 w wydaniu kompletnym. Dzisiaj wydawca potwierdza ten przeciek.

Żółwie Ninja w Injustice 2

W pakiecie Injustice 2 Legendary Edition znajdziemy oprócz właściwej gry również następującą zawartość do pobrania:

  • Wszystkie wydane postacie:  Darkseid, Red Hood, Starfire, Sub-Zero, Black Manta, Raiden, Hellboy, Atom, Enchantress oraz The Teenage Mutant Ninja Turtles.
  • Skórki, które były dostępne w Injustice 2 Ultimate Edition:  Power Girl, John Stewart Green Lantern, Reverse-Flash, Grid i Black Lightning. Do każdej skórki dołączany jest unikalna prezentacja, głosy i dialogi.

To nie wszystkie atrakcje, jakie będą czekać na nas w Injustice 2 Legendary Edition. Deweloperzy zadbali m.in. o nowy moduł, który ma działać jak rozbudowany tutorial.

  • Wprowadzenie Learn Hub, czyli rozbudowanego samouczka.
  • Nowe przedmioty Gear dla wszystkich postaci
  • Zwiększono limit poziomów do 30
  • Nowy Augment Slot dostępny na poziomie 30.

W przypadku zamówienia edycji fizycznej Day 1 otrzymamy oprócz gry i wymienionych wyżej dodatków cyfrowych również kolekcjonerską monetę, 11000 Source Crystals do wykorzystania w grze i stalowe pudełko.

Injustice 2 Legendary Edition trafi na rynek amerykański 27 marca 2018 r a do sklepów europejskich 30 marca. Wg wczorajszych informacji, które zdradził Amazon, niestety za takie wydanie przyjdzie nam zapłacić sporo. Cena, którą podał Amazon to 60 dolarów.

Tagi: injustice injustice 2 NetherRealm Studios wb games

Nie przegap