Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 16:03
Teenage Mutant Ninja Turtles w Injustice 2. Gameplay pokazuje Żółwie Ninja
990V

Teenage Mutant Ninja Turtles w Injustice 2. Gameplay pokazuje Żółwie Ninja

NetherRealm Studios wciąż rozwija i dopracowuje Injustice 2. Gra wkrótce otrzyma kolejny dodatek, dzięki któremu gracze wcielą się w Wojownicze Żółwie Ninja. Cztery postacie trafią do produkcji jeszcze w tym miesiącu.

W ubiegłym miesiącu do Injustice 2 wskoczyła niebezpiecznej Enchantress. Kobieta jest na pewno dobrze znana fanom Legionu Samobójców, czy też twórczości Boba Haney’a i Howarda Purcella.

Injustice 2 z kolejną wojowniczką. Enchantress trafia do bijatyki

Mam jednak świadomość, że wielu graczy czeka na „gościnny” występ Wojowniczych Żółwi Ninja. Jeszcze w lutym do gry trafią Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael, czyli cały zestaw charyzmatycznych bohaterów.

Twórcami Teenage Mutant Ninja Turtles są Kevin Eastman i Peter Laird, którzy w maju 1984 roku zaoferowali czytelnikom wydawnictwa Mirage Studios pierwszą opowieść herosów. Czwórka żółwi trafiła również do seriali animowanych, filmów animowanych, seriali aktorskich, czy też pełnoprawnych filmów. Ostatnia opowieść w reżyserii Dave’a Greena zadebiutowała w 2016 roku.

Ed Boon w końcu ujawnił materiał, który pozwala spojrzeć na bohaterów. Jak widać każdy posiada swój unikalny ruch – przykładowo Michelangelo rzuca deskorolką, a Leonardo korzysta z gwiazdek.

Wojownicy to ostatnia część zapowiedzianego Fighter Pack 3.

Źródło: YouTube.com

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios trailer Warner Bros. zwiastun

Nie przegap