Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.02.2018 08:23
Grand Theft Auto V w nowej edycji Premium. Nadciąga wersja na Switch?
4125V

Grand Theft Auto V w nowej edycji Premium. Nadciąga wersja na Switch?

Grand Theft Auto V sprzedaje się cały czas lepiej niż przyzwoicie. W ostatnim roku ten bestseller Take-Two rozszedł się w nakładzie prawie 10 milionów sztuk. Nie dziwią więc manewry Take-Two, które chciałoby jeszcze podbić swoje wyniki związane z tą produkcją.

Summa summarum wysokość sprzedaży Grand Theft Auto V wydanego w 2013 roku to już ponad 90 milionów egzemplarzy. Take-Two ma oczywiście chrapkę na więcej i wykonuje w tym kierunku kolejne kroki.

Kody do GTA V

Na stronach znanej sieci sprzedaży Amazon.com pojawiła się oferta sprzedaży nowego fizycznego wydania Grand Theft Auto V. Dokładnie chodzi o edycję Premium, która ma trafić na rynek 23 marca. Obsługa Amazon nie zdradziła jeszcze zawartości wydawnictwa. Można się jednak spodziewać, że pakiet będzie wyładowany po brzegi cyfrową walutą i bonusami do wykorzystania w trybie GTA Online (np. Criminal Enterprise Pack). Wydanie ma kosztować aż 69.95 euro, więc mówimy tu o kwocie jak za największą nowość AAA.

Czy możliwe, że Grand Theft Auto V trafi również na Nintendo Switch? Ostatnie wypowiedzi prezesa Take-Two wskazywały na ogromne zainteresowanie tym sprzętem (szczególnie, że L.A. Noire sprzedało się dobrze na Switch), więc wszystko jest możliwe. To byłby też dobry moment do wprowadzenia na rynek edycji Premium. Póki co Amazon zdradził tylko istnienie wersji na PS4 i Xbox One.


 

Źródło: https://www.amazon.de/dp/B079W5XKK9/ref=sr_1_14?s=videogames&ie=UTF8&qid=1518818194&sr=1-14

Tagi: Grand Theft Auto V Grand Theft Auto V Premium Edition gta v rockstar switch Take-Two

Nie przegap