Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 13:29
Fullmetal Alchemist od Netflix na zwiastunie. Film live-action ma sens?
1450V

Fullmetal Alchemist od Netflix na zwiastunie. Film live-action ma sens?

Netflix wziął na warsztat uniwersum Fullmetal Alchemist i jeszcze w lutym sympatycy tego świata zapoznają się z pełnometrażowym filmem z aktorami. Najnowszy zwiastun powinien zainteresować wielu widzów.

Fullmetal Alchemist to manga autorstwa Hiromu Arakawy, która była wydawana od stycznia 2001 roku do czerwca 2010 roku. W tym czasie czytelnicy zapoznali się z 27 tomami, a w międzyczasie zadebiutowały dwie serie anime. 

The Innocents od Netflix na zwiastunie. Platforma zapowiada serial

„Podczas gdy alchemik Edward Elric stara się przywrócić ciało swojemu bratu Alowi, jego działaniom bacznie przyglądają się władze wojskowe i tajemnicze potwory.”

Tymi słowami opowieść zapowiada Netflix, który przygotował film trwający 2 godziny i 14 minut. Reżyserem projektu został Fumihiko Sori (m.in. "Ping Pong" (2002), "Vexille Vexille" (2007), "Dragon Age: Blood Mage no Seisen" (2012), "Ichi Ichi" (2008), "Hagane no renkinjutsushi" (2017))

W filmie wystąpią Ryosuke Yamada, Tsubasa Honda, Dean Fujioka, jednak szczerze mówiąc nie jestem pewien, czy właśnie na taką propozycję czekają fani tego uniwersum. Jak widać Netflix kombinuje i stara się stworzyć najróżniejsze produkcje, które mają trafić w gusta najróżniejszych widzów.

Fullmetal Alchemist wyląduje na platformie Netflix dokładnie 19 lutego. W samym serwisie znajdziecie również zwiastun z polskimi napisami – aktualnie nie został dodany na YouTube’a.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fullmetal alchemist netflix trailer zwiastun