Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 17:17
The Innocents od Netflix na zwiastunie. Platforma zapowiada serial
1614V

The Innocents od Netflix na zwiastunie. Platforma zapowiada serial

Netflix nie marnuje okazji i stale zaskakuje swoich klientów. Platforma właśnie zapowiedziała nowy serial zatytułowany The Innocents, który wskoczy na serwery jeszcze w tym roku. Na dobry początek poznajcie zarys fabularny.

Netflix systematycznie serwuje widzom nowe opowieści, które cieszą się popularnością wśród subskrybentów usługi. Najnowszy serial może i nie trafi w serca wszystkich widzów, ale pierwszy materiał wygląda obiecująco.

Jessica Jones od Netflix na dużym zwiastunie. Materiał zapowiada 2 sezon

W The Innocents poznamy historię Harry’ego (Percelle Ascott) i June (Sorcha Groundsell), którzy decydują się uciec z domu. Ich wielka miłość to jednocześnie niezwykła podróż, która pozwoli im poznać siebie, ale jednocześnie zniszczy dziecięce marzenia. Bohaterowie zmierzą się z tajemnicami skrywanymi przez rodziców, a jednocześnie ich niezwykły dar uwolni potężne siły, które chcą ich na zawsze rozdzielić.

Szczerze mówiąc powyższy opis mnie aktualnie nie przekonuje, ale już poniższy materiał zdecydowanie tak. Nie widać tutaj za wiele, ale autorom udało się zadbać o kilka ładnych kadrów, które rozbudzają oczekiwania.

„Julie i jej chłopak Harry wyruszają w podróż, aby skończyć z dotychczasowym życiem i zacząć od nowa. A przynajmniej taki mają plan. Szybko przekonują się jednak, że nic nie jest takie, jakie się wydaje. A w tym świecie jedynym sposobem na przetrwanie jest zmiana.”

Premiera The Innocents odbędzie się jeszcze w tym roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix serial the innocents trailer zwiastun