SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 17:29
Free Play Days For All na Xbox One i Xbox 360! Gramy za darmo w 2 gry i korzystamy z Xbox Live Gold
4571V

Free Play Days For All na Xbox One i Xbox 360! Gramy za darmo w 2 gry i korzystamy z Xbox Live Gold

Microsoft właśnie potwierdził jeden z ostatnich przecieków. Od dzisiaj startuje Free Play Days For All, czyli spore wydarzenie, dzięki któremu zagramy za darmo w 2 produkcje, a jednocześnie skorzystamy z mocy Xbox Live Gold.

Kilka dni temu Wargaming świętował 4 urodziny World of Tanks na konsolach. W angielskojęzycznej informacji prasowej pojawiła się konkretna wiadomość o nadciągającym Free Play Days For All, ale dopiero dzisiaj Microsoft potwierdził wydarzenie.

World of Tanks świętuje 4 urodziny na konsolach. Darmowy czołg, specjalne imprezy i konkurs

Amerykanie właśnie przedstawili wszystkie szczegóły Free Play Days For All – od dzisiaj do niedzieli wszyscy posiadacze Xboksów One i Xboksów 360 mogą bez problemu korzystać z sieciowej rozgrywki bez konieczności wykupienia Xbox Live Gold.

„Wykorzystaj ten weekend do współpracy z przyjaciółmi i rywalizuj w ekscytujących pojedynkach z innymi graczami z całego świata.”

Ponadto, udostępniono za darmo dwa tytuły, które możecie ogrywać przez najbliższy weekend:

  • Rainbow Six: Siege
  • NBA 2K18

W obu przypadkach bez problemu przeniesiecie swoją rozgrywkę do pełnej wersji, więc jeśli zdecydujecie się nabyć tytuły, to pamiętajcie tylko o korzystaniu z tego samego konta – w takiej sytuacji nie będziecie rozpoczynać zabawy od początku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: free play days for all Microsoft promocja xbox 360 xbox live gold xbox one za darmo