Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2018 16:32
World of Tanks świętuje 4 urodziny na konsolach. Darmowy czołg, specjalne imprezy i konkurs
769V

World of Tanks świętuje 4 urodziny na konsolach. Darmowy czołg, specjalne imprezy i konkurs

Wargaming świętuje 4 urodziny World of Tanks na konsolach. Z tej okazji firma zdecydowała się podsumować rozwój produkcji oraz otrzymaliśmy kilka przyjemnych zapowiedzi. To dobry czas na wskoczenie w czołgi.

World of Tanks trafił na konsole w 2014 roku za sprawą edycji na Xboksa 360. W kolejnych latach gra zadebiutowała na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xboksach One i Xboksach One X i tytuł był systematycznie rozwijany oraz oczywiście ulepszany przez deweloperów.

World of Tanks 1.0 nadciąga! Wielkie zmiany w czołgach Wargamingu

Aktualnie gracze mają dostęp do ponad 660 czołgów z 9 nacji, a wszystkie pojedynki odbywają się na 90 unikalnych mapach. Z okazji czwartej rocznicy, Wargaming potwierdził bazę użytkowników – World of Tanks na konsolach sprawdziło już ponad 14 000 000 czołgistów, którzy wystrzelili ponad 14 bilionów pocisków, zniszczyli ponad 2.9 biliona czołgów uczestnicząc w przeszło 90 milionach bitew. Przedstawione statystyki nie obejmują jednak trybu War Stories (kampanii dla pojedynczego bracza), których ukończenie zajmuje już ponad 12 godzin.

Twórcy postanowili uczci 4 lata rozwoju gry i każdy gracz, który rozegra i wygra choć jedną bitwę w lutym otrzyma za darmo czołg premium Ashigaru Te-Ke drugiego poziomu. Dodatkowo, między 9 a 12 lutego odbędzie się wydarzenie z mnożnikiem doświadczenia, a tylko dziś jest on na poziomie x5! Warto podkreślić również zniżki na konto premium.

Zachęcamy także śledzić wszystkie media społecznościowe World of Tanks na konsolach, ponieważ firma zamierza rozdawać unikatowe prace artystów, a  zainteresowani prześlą swoje materiały wideo z wrażeniami oraz historiami z gry – autorzy otrzymają wyjątkowe nagrody.

Rocznica to również nowe jednostki z Chin: Niszczyciele czołgów z państwa środka to między innymi: T-26G, SU-76G, T-34-2G, WZ-113G. We współpracy z Microsoftem, World of Tanks na Xboxach będzie dostępne dla graczy nieposiadających abonamentu Xbox Live Gold między 16 a 19 lutego.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: