Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 16:37
Deadpool 2 z polskim dubbingiem. Posłuchajcie ostatniego zwiastuna
1188V

Deadpool 2 z polskim dubbingiem. Posłuchajcie ostatniego zwiastuna

Moda na dubbing w kinach wciąż trwa. Deadpool 2 to kolejna produkcja, w której otrzymamy możliwość doświadczenia pełnej, polskiej lokalizacji. Nie jestem przekonany do takiej propozycji, ale może ktoś się skusi na seans?

1 czerwca odbędzie się polska premiera Deadpool 2. Film w reżyserii Davida Leitcha („John Wick” i „Atomic Blonde”) zapowiada się na świetne kino akcji z ulubieńcem tłumów, który na każdym materiale potrafi rozbudzić sympatyków komiksowych opowieści.

Deadpool 2 na kapitalnym zwiastunie. Wade Wilson przedstawia Cable’a

Imperial Cinepix opublikował ostatni zwiastun Deadpool 2, jednak na materiale słyszymy polskich aktorów. Nie jest raczej specjalnym zaskoczeniem, że materiał zbiera bardzo negatywne opinie wśród potencjalnych widzów. Musicie mieć jednocześnie świadomość, że bez problemu zobaczymy Deadpool 2 w oryginale z napisami, lecz warto wiedzieć o takich „przyjemnościach”, by wystrzegać się ich w kinie.  

Pytanie pozostaje wciąż jedno – czy faktycznie trzeba dubbingować filmy dla dorosłych? Szczerze mówiąc nie mam wśród znajomych sympatyków takiej rozrywki, jednak pamiętajcie, że już w ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć Logana upiększonego polskimi głosami.

Za scenariusz Deadpool 2 odpowiada duet Rhett Reese oraz Paul Wernick, którzy wspólnie pracowali nad m.in. „Zombieland”, „G.I. Joe: Odwet 3D”, „Deadpool” i „Life”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: deadpool 2 dubbing trailer zwiastun