Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 15:13
Deadpool 2 na kapitalnym zwiastunie. Wade Wilson przedstawia Cable’a
3016V

Deadpool 2 na kapitalnym zwiastunie. Wade Wilson przedstawia Cable’a

Siadajcie wygodnie, zakładajcie maski i oglądajcie. Pełnoprawny zwiastun Deadpool 2 pobudzi Wasze zainteresowanie produkcją Davida Leitcha, który już wkrótce trafi na wielki ekran. To dobrze zrealizowany materiał.

1 czerwca odbędzie się polska premiera Deadpool 2. Film w reżyserii Davida Leitcha ("John Wick" i "Atomic Blonde") zapowiada się na świetną dawkę akcji, humoru oraz mocnych scen. W roli głównej ponownie zobaczymy Ryana Reynoldsa, któremu strój Deadpoola wyjątkowo pasuje.

Legion samobójców 2 zajmie się producent 50 twarzy Greya. Nowe daty premier Deadpool 2, Nowi Mutanci i Gambit

Kim jest Nathan Summers? Najnowszy zwiastun odpowiada na to pytanie, a jednocześnie pozwala spojrzeć na sporo efektownych scen. W Deadpool 2 nie zabraknie znanych twarzy – na ekranie zobaczymy między innymi Negasonic Teenage Warhead, która miała sporą rolę w pierwszej, solowej przygodzie Wade’a Wilsona.

Zwiastun jak zawsze został przepełniony humorem, którego w filmach z Deadpoolem nie może zabraknąć – kampania marketingowa prowadzona przez 20th Century Fox idealnie nadaje się do tego bohatera.  

Za scenariusz Deadpool 2 odpowiada duet Rhett Reese oraz Paul Wernick, którzy wspólnie pracowali nad m.in. „Zombieland”, „G.I. Joe: Odwet 3D”, „Deadpool” i „Life”.

Należy na pewno wspomnieć, że 18 maja odbędzie się premiera filmu w Stanach Zjednoczonych, jednak w większości krajów opowieść zostanie wrzucona na duży ekran w dniach 30 maja – 1 czerwca. Jedynie mieszkańcy Austrii zaczekają na historię do 29 czerwca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: deadpool 2 film trailer zwiastun