Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 13:34
Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma zwiastun, który pokaże śmierć. CD Projekt RED potwierdza przybycie na E3
3160V

Cyberpunk 2077 wkrótce otrzyma zwiastun, który pokaże śmierć. CD Projekt RED potwierdza przybycie na E3

W 2018 roku będzie głośno o CD Projekt RED. Twórcy szykują się do dużej prezentacji Cyberpunk 2077, która pobudzi graczy z każdego zakątku globu. Możecie szykować się na nowy zwiastun ukazujący piękny i zniszczony świat.

W ubiegłym tygodniu wspominałem na portalu o pojawieniu się logotypu CD Projekt RED na witrynie targów E3. Dzisiaj możemy potwierdzić, że rodzima ekipa zamierza odwiedzić Los Angeles.

Cyberpunk 2077 na wyłączność CD Projekt RED. Studio mocno współpracuje z autorem uniwersum

Redakcja GameSpotu otrzymała potwierdzenie wizyty CD Projekt RED na imprezie od dyrektora PR i globalnej komunikacji. Firma aktualnie nie zdradza jakichkolwiek szczegółów:

„Tak, jesteśmy na liście. Nie mam jednak żadnych dodatkowych komentarzy na ten temat.”

Zazwyczaj w tym miejscu mógłbym zakończyć wiadomość informując, że nie możemy zapomnieć o Gwincie, który na pewno dostanie swoje 3 minuty podczas E3 2018, ale sytuację znacząco zmieniła ostatnia wypowiedź Mike’a Pondsmitha.

Mężczyzna odpowiedzialny za uniwersum Cyberpunk udzielił wywiadu hiszpańskiemu El Pais i podczas rozmowy wspomniał o powstaniu krwawego zwiastuna. Autor zapowiedział, że wkrótce zostanie opublikowany trailer, który zaprezentuje „jak wiele śmierci” znajduje się w jego świecie.

Należy na pewno dodać, że Pondsmith nie zachował się jak Sapkowski i nie oddał deweloperom swojego IP, a stale ma kontakt z twórcami gry i konsultuje z nimi swoją pracę, a jednocześnie CD Projekt RED może liczyć na jego porady oraz pomoc.

Więcej na temat relacji Pondsmith – CD Projekt RED przeczytacie za pośrednictwem powyższego odnośnika.

Źródło: https://gamingbolt.com/new-cyberpunk-2077-trailer-will-show-players-how-much-death-there-is-in-the-game

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 mike pondsmith trailer zwiastun