Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 17:31
Wiedźmin podjął się wyjątkowego wyzwania. Ciekawy projekt Maul Cosplay
4451V

Wiedźmin podjął się wyjątkowego wyzwania. Ciekawy projekt Maul Cosplay

O pracach Maul Cosplay wspominałem na portalu kilkukrotnie. Najbardziej znany cosplayer wcielający się w Geralta postanowił przygotować kolejną produkcję, która przypomina o grach CD Projekt RED.

W lutym ubiegłego roku miałem okazję zaprosić naszych czytelników na „The Witcher Fan Film”, w którym wystąpił między innymi Maul Cosplay. Praca sympatyków świata Andrzeja Sapkowskiego zebrała sporo pochwał.

Wiedźmin wciąż nie może liczyć na odpoczynek. Świetny film przygotowany przez fanów

Dzisiejsza produkcja jest odrobinę mniejsza, ale powinna spodobać się niektórym fanom Wiedźmina. Maul Cosplay ponownie wskoczył w buty Geralta i otrzymał niezwykłe zadanie – nie zamierzam zdradzać za wiele, bo każda mała informacja zepsuje ostateczny efekt.

Zachęcam również do zapoznania się z filmem, na którym Maul Cosplay pokazuje proces „przemiany w Geralta”. To nie jest prosta sprawa i zwykłe założenie stroju oraz wrzucenie na głowę nowej fryzury – taka przyjemność trwa ponad 3 godziny.

Można jedynie żałować, że Maul Cosplay nie zdecydował się na dłuższy projekt… Choć nie możemy zapomnieć, że jeszcze w tym roku zerkniemy na Wiedźmin: „Pół Wieku Poezji Później”, czyli produkcję, w której wystąpił między innymi Zbigniew Zamachowski.


Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/02/07/the-witcher-geralt-of-rivia-versus-chuck-norris-video/

Tagi: CD Projekt RED humor maul cosplay Wiedźmin 3: Dziki Gon