Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.02.2018 11:22
Bayonetta 2 na Switch. Reklama z wiedźmą w roli głównej
606V

Bayonetta 2 na Switch. Reklama z wiedźmą w roli głównej

Bayonetta 3 to nie jedyna atrakcja dla fanów długonogiej wiedźmy. 16 lutego odbędzie się premiera pakietu dwóch obecnych na rynku odsłon tej genialnej marki. Nintendo przygotowało z tej okazji świeży zwiastun.

Rzecz jest krótka i treściwa. Bo czasem nie warto rozwlekać marketingowych przekazów. Nintendo prezentuje w konkretnej reklamie zalety pakietu Bayonetta i Bayonetta 2, który zmierza oczywiście na Nintendo Switch. Tytuł zaoferuje stabilny framerate na poziomie 60 fps. Jeśli będziemy chcieli zagrać w pierwszą Bayonette, konieczne będzie pobranie plików z eShop (oczywiście bez dodatkowych opłat).

Gameplay z kompilacji Bayonetta na Nintendo Switch

Oprócz pakietu będzie można kupić również obie części przygód długonogiej wiedźmy oddzielnie, poprzez eShop. Wiadomo, że w konwersjach skorzystamy z możliwości ekranu dotykowego i posłużymy się figurkami amiibo i pogramy w lokalnym multiplayerze.

Bayonetta & Bayonetta 2 to oczywiście dobra rozgrzewka przed zapowiedzianą premierą Bayonetta 3. Na premierę "trójki" możemy liczyć pewnie dopiero w 2019 roku. Nintendo nie przedstawiło jeszcze choćby przybliżonej daty premiery nowej odsłony serii. Wiadomo, że gra będzie exclusivem dla Switch.


 

Tagi: bayonetta bayonetta 2 ninendo switch Nintendo