Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 22:00
Bayonetta 1 i Bayonetta 2 bez tajemnic. Japończycy prezentują wersje na Nintendo Switch
1708V

Bayonetta 1 i Bayonetta 2 bez tajemnic. Japończycy prezentują wersje na Nintendo Switch

Wiedźma powróci na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu, więc z tej okazji możemy zapoznać się z kompletną prezentacją produkcji. Wydawca nie bawi się w półśrodki, a w jednym filmie przedstawia najważniejsze informacje o grach.

Pod koniec ubiegłego roku miłośnicy Bayonetty nie mogli narzekać. Nintendo potwierdziło współpracę z Platinum Games, na mocy której powstanie Bayonetta 3, a jednocześnie dowidzieliśmy się o przerzuceniu Bayonetta i Bayonetta 2 na Nintendo Switcha.

Bayonetta 3 zmierza na Switcha! Razem z pakietem dwóch pierwszych części

16 lutego odbędzie się jednoczesna premiera Bayonetta i Bayonetta 2 na Nintendo Switch – gracze mogą zdecydować się i nabyć specjalny pakiet produkcji lub po prostu sięgnąć po jedną z opowieści. Będzie to bez wątpienia świetne przygotowanie przed nadciągającą „Trójką”, która może trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Twórcy wykorzystują możliwości amiibo, pozwolą skorzystać z ekranu dotykowego, jednak w głównej mierze gracze muszą przygotować się na znane opowieści z dopracowaną i niezwykle dynamiczną rozgrywką.

Materiał pozwala również spojrzeć na gameplay z obu części – w pierwszej historii Wiedźma nie wygląda już tak urokliwie jak w dniu pierwotnej premiery…

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bayonetta bayonetta 2 Nintendo Platinum Games