Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.02.2018 08:44
Shadow of the Colossus. Nowy zwiastun pokazuje piękno exclusive'a na PS4
1851V

Shadow of the Colossus. Nowy zwiastun pokazuje piękno exclusive'a na PS4

W nasze redakcyjne progi zawitała prasowa edycja Shadow of the Colossus a recenzji możecie spodziewać się już w najbliższą środę. Sony podgrzewa jeszcze atmosferę przed premierą kolejnym, znakomitym zwiastunem.

Tym razem otrzymaliśmy zwiastun Shadow of the Colossus, przygotowany przez Sony Interactive Entertainment Japan and Asia.

Stylowa edycja prasowa Shadow of the Colossus zawitała do redakcji PPE

W materiale nie brakuje starć z kilkoma Kolosami, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć w remake'u tej kultowej gry z PlayStation 2. Można oczywiście kręcić nosem, że deweloperzy nie zdobyli się na stworzenie konkretnej dodatkowej zawartości względem pierwowzoru, ale trzeba docenić nakład pracy jaki poszedł w upiększanie grafiki. Dzięki robocie Bluepoint Games tytuł z PS2 wygląda jakby powstał z myślą o konsoli obecnej generacji. W istocie, gdybyśmy nie wiedzieli, że chodzi o remake, można by śmiało uznać Shadow of the Colossus Remake za nowość AAA z PS4.

Shadow of the Colossus będziemy mogli odpalić na PS4 Pro w dwóch trybach graficznych: w 60 fps tytuł działa w niższej rozdzielczości natywnej. Z kolei w module stawiającym na jakość obrazu, musimy zadowolić się 30 fps, ale tytuł działa w wyższej rozdzielczości i z lepszą jakością obrazu.

Jedną z głównych nowych atrakcji w Shadow of the Collosus Remake jest, oprócz odmienionej grafiki, tryb fotograficzny. Jego działanie możecie sprawdzić w tym miejscu.

Shadow of the Collosus trafi na rynek już 6 lutego 2018 r. Tytuł pozostaje exclusivem Sony i nic nie wskazuje na to, by gra mogła wskoczyć na inne platformy niż PS4.

Tagi: ps4 ps4 remake Shadow of the Colossus sony