Roger Żochowski Roger Żochowski 27.01.2018 13:36
Shadow of the Colossus - co znajduje się w edycji prasowej remake'u i kiedy schodzi embargo?
1105V

Shadow of the Colossus - co znajduje się w edycji prasowej remake'u i kiedy schodzi embargo?

W redakcyjne progi zawitała prasowa wersja Shadow of the Colossus wraz z płytką z pełną, recenzencką wersją gry. A jeśli dziennikarze dostają daną produkcję na długo przed premierą zazwyczaj oznacza to jedno. 

Choć premiera gry zaplanowana została na 6 lutego recenzje będzie można publikować już 30 stycznia! A to bardzo dobra wiadomość. Zazwyczaj jest bowiem tak, że gdy wydawca pozwala dziennikarzom podzielić się z graczami opiniami o grze na kilka dni przed premierą, jest pewny jakości swojej produkcji i nie boi się negatywnych ocen, które mogły wpłynąć na sprzedaż czy preordery. 

Shadow of the Colussus - kolekcjonerka 

A jak prezentuje się wydanie prasowe gry? W solidnym i zdobionym grafikami tekturowym pudełku skrywa się zapakowana w czarną obwolutę z metalową ikoną (znana wszystkim fanom serii) płytka z grą oraz tekturowe pocztówki.

Po jednej stronie owych pocztówek wrzucono wizerunki wszystkich kolosów, które spotkamy w grze, po drugiej zaś możemy podziwiać przepiękne i majestatyczne krajobrazy zachęcające do zwiedzania tego unikalnego świata. 

W galerii znajdziecie oczywiście zdjęcia całego zestawu.  

Tagi: remake Shadow of the Colossus