Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 19:29
Shadow of the Colossus Remake z wyjątkowo rozbudowanym Trybem Zdjęć. Studio pokazuje możliwości
512V

Shadow of the Colossus Remake z wyjątkowo rozbudowanym Trybem Zdjęć. Studio pokazuje możliwości

Bluepoint Games postanowiło pochwalić się możliwościami ulepszonego Shadow of the Colossus. Deweloperzy stworzyli bardzo rozbudowany Photo Mode, który pozwoli graczom uchwycić wiele pięknych momentów.

Nie możemy narzekać na brak materiałów z Shadow of the Colossus Remake. Gra Bluepoint Games trafiła już do recenzentów, więc w Sieci pojawiły się konkretne fragmenty rozgrywki, a nawet jeden ze sklepów ujawnił edycję kolekcjonerską.

Shadow of the Colossus Remake. Edycja kolekcjonerska z figurką w ofercie brytyjskiego sklepu

Dzisiaj możecie spojrzeć na możliwości Trybu Zdjęć, który umożliwia między innymi korzystanie z filtrów oraz zmianę ich intensywności, dorzucenie na ekran filmowego „ziarna”, zmianę jasności, kontrastu, saturacji, balansu kolorów, czy też pozwala dokładnie dostosować kamerę.

Odnoszę wrażenie, że przygotowany system jest w zasadzie kompletny i sympatycy Shadow of the Colossus bez najmniejszego problemu w idealny sposób uchwycą wszystkie chwile. Gra została znacząco upiększona, więc fani fotografii na pewno spędzą w tym tytule sporo godzin.

Shadow of the Colossus Remake wskoczy na półki sklepowe 6 lutego, ale kompletne opinie na temat gry powinny trafić do nas już wkrótce. Teraz pozostaje jedno pytanie – jakim kolejnym projektem zajmie się Bluepoint Games?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games playstation 4 shadow of the colossus remake sony