Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 19:38
EA Sports UFC 3 dostępny na Xbox One. Gra w EA Access, a Snoop Dogg prezentuje nowy tryb
838V

EA Sports UFC 3 dostępny na Xbox One. Gra w EA Access, a Snoop Dogg prezentuje nowy tryb

Najnowsza gra EA Sports trafi na półki sklepowe w przyszłym tygodniu, ale od dzisiaj z UFC 3 mogą zapoznać się gracze na Xboksa One. Tytuł trafił do EA Access, więc wydawca postanowił przedstawić nowy tryb.

Wczoraj miałem okazję zaprezentować naszej społeczności wszystkich zawodników z EA Sports UFC 3 –  w produkcji pojawi się aż czterech Polaków. Dzisiaj możemy zapoznać się z ciekawymi materiałami wideo.

Kompletna lista zawodników z EA Sports UFC 3

Na dobry początek pozytywna wiadomość dla posiadaczy Xboksów One, którzy wyczekują na EA Sports UFC 3 – produkcja wylądowała już w EA Access, więc zainteresowani mogą sprawdzać grę przez 10-godzin.

Z tej okazji EA Sports przygotowało specjalny materiał prezentujący Knockout Mode, czyli jak sama nazwa wskazuje tryb polegający na efektownych nokautach. Na filmie pojawił sięSnoop Dogg, który jak wiadomo od dawna współpracuje z Electronic Arts.

Na deser dorzuciłem serię poradników – specjaliście z MMAGAME postanowili przedstawić szczegóły dotyczące kopania, atakowania, przygotowania combosów, przetrwania walki w parterze, czy też ujawniają informacje dotyczące kariery.

Źródło: YouTube.com

Tagi: