Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.01.2018 09:52
Shadow of the Colossus Remake. Edycja kolekcjonerska z figurką w ofercie brytyjskiego sklepu
1302V

Shadow of the Colossus Remake. Edycja kolekcjonerska z figurką w ofercie brytyjskiego sklepu

Sony zapowiedziało już edycję specjalną do Shadow of the Colossus, w której znajdziemy m.in. steelbook i mapę świata. Gracze liczący na coś więcej będą mogli kupić kolekcjonerkę, którą póki co ujawniono tylko w Wielkiej Brytanii.

Znana angielska sieć sklepów GAME ujawniła wczoraj wieczorem, że wprowadza do oferty edycję kolekcjonerką Shadow of the Colossus Remake. Rzeczy wydaje się znacznie ciekawsza od ujawnionej wcześniej edycji limitowanej, bo zawiera figurkę Kolosa, doskonale znanego fanom tej genialnej produkcji.

Gameplay z kopii recenzenckiej Shadow of the Colossus Remake

Cena takiego pakiet Shadow of the Colossus Remake to 48 funtów. Kolekcjonerkę można już zamawiać w sklepie GAME.co.uk i wygląda na to, że trzeba się spieszyć z zamówieniami, bo ilość towaru ma być niewielka.

Wymiary figurki są następujące:

Wysokość: 10 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość: 8,5 cm
Waga: 275 gr

Wymiary opakowania: 19,5 x 14 x 12,5 cm.

Edycja kolekcjonerska ma być dostępna w Wielkiej Brytanii tylko w sklepach GAME. Możliwe, że w innych państwach Starego Kontynentu na taki ekskluzywny deal pójdą również inne sklepy.

Wiele redakcji dostało już kopie recenzenckie Shadow of the Colossus Remake. Warto rzucić okiem na gameplay z PS4 Pro i tryby graficzne dostępne w grze.

Tagi: Bluepoint Games ps4 Shadow of the Colossus Sony