Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2018 08:18
Dragon Ball FighterZ. Świetna reklama TV i popis możliwości Android 21
1780V

Dragon Ball FighterZ. Świetna reklama TV i popis możliwości Android 21

Tydzień zaczynamy od wieści na temat znakomicie zapowiadającego się Dragon Ball FighterZ. Tym razem możemy przyjrzeć się pierwszej telewizyjnej reklamie bijatyki oraz rozgrywce z udziałem Android 21.

Android 21 to zupełnie nowa bohaterka w uniwersum Dragon Ball, powołana do życia przez Akire Toriyame na potrzeby najnowszej bijatyki od Arc System Works/Bandai Namco. Mechanicznej dziewczyny zabrakło w becie Dragon Ball FighterZ, ale wydawca szybko dostarczył nowy filmik z gameplayem, dzięki któremu możemy dokładnie prześledzić jej możliwości.

Dragon Ball FighterZ. Poradnik dla początkujących

To nie wszystkie nowości dla fanów uniwersum Dragon Ball. W japońskiej telewizji wyświetlana jest od weekendu świetnie zmontowana reklama Dragon Ball FighterZ. W tym materiale też nie brakuje kilku przebitek z udziałem Android 21.

Na deser mamy dla was intro, które wyświetlać się będzie po odpaleniu gry na PS4, XOne lub PC. Premiera Dragon Ball FighterZ odbędzie się już w najbliższy piątek, 26 stycznia. 

Igor stwierdził ostatnio w swoim playteście, że Dragon Ball FighterZ to najlepsza bijatyka w historii marki Dragon Ball. Czy beta faktycznie przekonała was do zakupu?Tagi: akira toriyama android 21 Bandai Namco Dragon Ball FighterZ