Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2018 20:09
Czarne Lusterko od Netflix dostępne. Zobaczcie za darmo polską produkcję
6709V

Czarne lusterko od Netflix dostępne. Zobaczcie za darmo polską produkcję

Netflix Polska właśnie udostępnił intrygujący projekt zatytułowany „Czarne lusterko”. Czteroodcinkowa produkcja jest dostępna w Sieci i możecie ją zobaczyć bez dodatkowych kosztów na między innymi serwisie YouTube.

Netflix rozpoczął prace nad pierwszym, pełnoprawnym i zarazem polskojęzycznym serialem, w którym zobaczymy wielu znanych aktorów. Stacja postanowiła dodatkowo wykorzystać polskich YouTuberów i stworzono projekt inspirowany serialem Black Mirror.

Polski serial od Netflix ze znanymi nazwiskami. Ruszają prace nad opowieścią

Netflix Polska nawiązał współpracę z Krzysztofem Gonciarzem, emce, G.F. Darwin, i Martinem Stankiewiczem. Cztery znane kanały stworzyły cztery filmy, które łączenie trwają 60 minut i pozwalają poznać różne historie.

Aktualnie miałem okazję spojrzeć wyłącznie na jeden film – Gonciarza i to bez wątpienia ciekawa wizja „przyszłości”. Pewnie trzeba dobrze znać tego YouTubera, by orientować się w sytuacji i jego relacji z Kasią, ale nawet bez odpowiedniej wiedzy trzeba docenić realizację.

Mam szczerą nadzieję, że to dopiero początek podobnych projektów Netflix Polska, dzięki którym zobaczymy prace inspirowane serialami platformy Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: black mirror Czarne Lusterko Netflix netflix polska