Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 18:26
Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones i The Curse of the Pharaohs. Daty premiery i szczegóły DLC
2227V

Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones i The Curse of the Pharaohs. Daty premiery i szczegóły DLC

Francuska korporacja właśnie opublikowała ważną wiadomość dla fanów Assassin’s Creed: Origins. Do gry trafią dwa, duże dodatki, które pozwolą zainteresowanym powrócić do Egiptu. Dzisiaj poznaliśmy daty premiery DLC i szczegóły historii.

Assassin’s Creed: Origins trafił na rynek pod koniec października ubiegłego roku i gra zebrała sporo pochwał od dziennikarzy i graczy z całego świata. Ubisoft zdecydował się znacząco odświeżyć serię i przygoda w Egipcie zgarnęła noty na poziomie 81-85%.

Assassin's Creed: Origins - recenzja gry. Asasyn chce zostać... Wiedźminem

Francuzi jeszcze przed premierą tytułu zapowiedzieli dwa, duże DLC i w końcu otrzymaliśmy szczegóły obu historii. Już 23 stycznia odbędzie się premiera The Hidden Ones, czyli fabularnego rozszerzenia, które kontynuuje historię rozwoju Bractwa. Wydarzenia zostały umiejscowione cztery lata po akcji z podstawki i tym razem asasyni zmierzą się z rzymskim okupantem w nowym regionie, Synaju. Dodatek podwyższy maksymalny poziom rozwoju bohatera do 45 LVL, a zainteresowani gracze otrzymają dostęp do czterech nowych, legendarnych broni, kolejnego stroju, dwóch nowych wierzchowców, czy też wielu modeli broni i dwóch dodatkowych poziomów rozwoju dla całego wytwarzanego ekwipunku. The Hidden Ones zostało wycenione na 39,99 zł.

Na The Curse of the Pharaohs musimy zaczekać do 6 marca i w tym wypadku fani serii trafią do Teb, gdzie zbadają „pradawną klątwę nękającą krainę”. Autorzy przedstawią historię związaną z egipską mitologią i na drodze graczy staną słynni faraonowie oraz egipskie bestie. Głównym celem jest poznanie źródła klątwy, która przywraca do życia martwych władców. DLC powiększy maksymalny poziom bohatera do 55 poziomu, a także udostępni kolejne broni oraz następny ekwipunek – twórcy tym razem stworzą zabawki inspirowane egipską mitologią. Dodatek został wyceniony na 79,99 zł.

Oba DLC kupicie osobno lub w pakiecie – Przepustka Sezonowa została wyceniona na 139,99 zł. Ponadto, Ubisoft potwierdził, że 20 lutego odbędzie się premiera trybu Discovery Tour Assassin’s Creed: Ancient Egypt – jest to specjalny, edukacyjny wariant zabawy, który pozwoli graczom poznać historię Starożytnego Egiptu. W tej propozycji wątek fabularny i zadania poboczne nie są aktywne, co sprawia, że Starożytny Egipt zmienia się w prawdziwe interaktywne muzeum.

Francuzi przygotowują również darmową zawartość – Assassin’s Creed: Origins zostanie rozszerzony o kolejne „Próby Bogów” i „Nadchodzące zagrożenie” (nowe zadanie polegające na odbijaniu hord przeciwników).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins dlc dodatek Ubisoft