Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 17:32
Detective Pikachu trafi na Zachód. Znamy datę premiery, oglądamy zwiastun i wielkie amiibo
804V

Detective Pikachu trafi na Zachód. Znamy datę premiery, oglądamy zwiastun i wielkie amiibo

The Pokemon Company pracuje nie tylko nad pierwszą odsłoną serii Pokemon na Nintendo  Switcha. Twórcy właśnie ujawnili przeniesienie Detective Pikachu do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji możemy również spojrzeć na zwiastun.

Detective Pikachu to gra przygodowa stworzona przez studio Creatures Inc, a wydana przez The Pokemon Company na Nintendo 3DS-a. Tytuł trafił pierwotnie wyłącznie na rynek japoński i jest to spin-off znanej serii. Głównym bohaterem produkcji jest Pikachu.

Powstaje hollywoodzka adaptacja Detective Pikachu. W roli Pikachu wystąpi... Ryan Reynolds

Tytuł jest dostępny od 2016 roku w Japonii, ale The Pokemon Company zdecydowało się zaoferować tę historię graczom z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Detective Pikachu trafi na Zachód dokładnie 23 marca.

Mogliśmy się spodziewać, że Japończycy zdecydują się zaoferować tę opowieść kolejnym graczom, ponieważ 10 maja 2019 roku będziemy świadkami premiery ekranizacji Detective Pikachu. W główną rolę w filmie wcieli się Ryan Reynolds, którego możecie kojarzyć między innymi z Deadpoola.

Z okazji tego ogłoszenia oglądamy świeży zwiastun oraz nowego amiibo. Korporacja przygotowała 13,6-centrymetrową figurkę, która powinna zainteresować największych fanów żółtego stworka.

Źródło: Twitter.com

Tagi: 3ds detective pikachu Nintendo zapowiedź zwiastun