SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.12.2017 11:41
Powstaje hollywoodzka adaptacja Detective Pikachu. W roli Pikachu wystąpi... Ryan Reynolds
637V

Powstaje hollywoodzka adaptacja Detective Pikachu. W roli Pikachu wystąpi... Ryan Reynolds

Film Detective Pikachu powstaje i nie jest to żadna ściema. Okazuje się, że głównej roli tego kinowego dzieła wystąpi Ryan Reynolds.

Ryan Reynolds to aktor znany z takich produkcji jak Deadpool, X-Men Origins: Wolverine, The Voices czy Woman in Gold. Teraz aktor pochodzący z Kanady wcieli się w małego, żółtego stworka. Tak, chodzi o Pikachu.

Pokemon GO z wielką aktualizacją

Zapytacie jak to możliwe? Na szczęście Ryan Reynolds nie będzie biegał w filmie w przebraniu maskotki marki Pokemon. Aktor użyczy po prostu detektywowi Pikachi swojego głosu i będzie odpowiadał za ruchy bohatera wykonanego w technice CGI. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że większość postaci z filmu zostanie sfilmowana w normalny sposób. Detective Pikachu to produkcja live-action, łącząca świat wirtualny z realnym.

Hollywood Reporter podaje, że Ryan Reynolds podpisał już kontrakt na główną rolę w Detective Pikachu. Kręcenie dzieł do filmu rozpocznie się w Londynie na początku 2018 roku.

Możecie się zastanawiać, co Pikachu będzie miał do powiedzenia w rzeczonej produkcji? Ano, całkiem sporo. Po założeniu detektywistycznego kaszkietu żółta bestyjka zamienia się w całkiem elokwentną gadułę, o czym możecie przekonać się poniżej, oglądając gameplay z gry Detective Pikachu.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/ryan-reynolds-star-pokemon-movie-detective-pikachu-1065206

Tagi: beka detective pikachu film hollywood humor