Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2018 19:32
Cyberpunk 2077 zaliczył podobno spory progres. Twórcy zakończyli prace nad silnikiem
3238V

Cyberpunk 2077 zaliczył podobno spory progres. Twórcy zakończyli prace nad silnikiem

CD Projekt RED ma w tym roku rozpocząć ostrą kampanię promocyjną swojego nadchodzącego dzieła. Najnowsze przecieki sugerują spory progres, który powinien zadowolić największych sympatyków rodzimej ekipy.

Na wstępie zaznaczę, że są to tylko i wyłącznie plotki, jednak ostatni „beep” na pewno nie pojawił się bez przyczyny, więc postanowiłem wspomnieć o tej informacji na łamach portalu.

CD Projekt RED zalicza pozytywne rezultaty na giełdzie. Siła Cyberpunk 2077 i jednego „beep”

Zdaniem najnowszych przecieków, CD Projekt RED zakończył główne prace nad silnikiem, który został znacząco rozbudowany i dostosowany do zupełnie nowego uniwersum – według wcześniejszych plotek studio miało problem z dostosowaniem między innymi wysokich budynków, jednak najwidoczniej twórcy poradzili sobie z niedogodnościami.

Deweloperzy stworzyli już podobno niektóre części świata i mogą teraz bez problemu zapełniać mapę obszarami, misjami, czy też najróżniejszymi celami. Oczywiście nie oznacza to, że możemy liczyć na premierę w przyszłym roku, bo zdaniem plotki – Cyberpunk 2077 potrzebuje jeszcze przynajmniej roku lub nawet dwóch intensywnej pracy.

Mimo wszystko powinniśmy się szykować na konkrety, ponieważ według informatora CD Projekt RED jest już gotowe rozpocząć kampanię promocyjną i tytuł powinniśmy zobaczyć na tegorocznym E3.

Wszystkie informacje zostały przedstawione przez anonimowego pracownika Sony – zdaniem „donosiciela” CD Projekt RED miało przedstawić japońskiej korporacji demonstrację techniczną produkcji.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 plotka