Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2017 00:07
God of War z fantastyczną figurką. Kratos i Atreus w akcji
2063V

God of War z fantastyczną figurką. Kratos i Atreus w akcji

Jedną z najważniejszych premier pierwszych miesięcy 2018 roku jest bez wątpienia God of War. Nadal czekamy na ostateczne konkrety dotyczące produkcji, ale zanim Santa Monica Studio ujawni ostateczną datę premiery, możemy spojrzeć na genialną figurkę przedstawiającą dwójkę bohaterów.

Sony wciąż nie potwierdziło krążących w sieci plotek dotyczących ostatecznej daty premiery God of War. Zdaniem przecieków produkcja trafi na rynek 22 marca – taka informacja przez kilkadziesiąt minut znajdowała się na amerykańskim PlayStation Store.

God of War z bardzo długą opowieścią!

Jeśli jesteście wiernymi fanami uniwersum God of War, to powinniście rozbijać świnkę skarbonkę. Sideshow Collectibles zapowiedziało przygotowanie fantastycznej figurki prezentującej Kratosa oraz Atreusa!

Produkt trafi wyłącznie do 750 graczy, którzy zdecydują się nabyć gadżet za około 1213 zł. W tej cenie możecie bez problemu nabyć konsolę, na której poznacie tę długą opowieść, jednak należy na pewno pamiętać, że nie jest to edycja kolekcjonerska, więc w zestawie nie otrzymacie gry.

Do wykonania rzeźby zostanie wykorzystany materiał znany z figurki Harkyna z Lord of the Fallen (Polystone), a paczki trafią do klientów w okolicach marca-maja 2018 roku. Tak prezentuje się dokładny wymiar: 15" wysokość (381mm) x 11" szerokość (279.4mm) x 11" długość (279.4mm).

Sony nadal nie potwierdziło przygotowania specjalnego wydania God of War, ale w maju pojawiły się plotki o powstaniu kolekcjonerki, która będzie zawierać figurkę (9-calową, Kratos i Arteus walczą z potworami), dwie figurki dla dzieci (prawdopodobnie FunkoPOP), steelbook, mapę świata na tkaninie, ścieżkę dźwiękową, dynamiczny motyw dla PlayStation 4 oraz pakiet 3 tarcz do gry.

God of War figurka

Tagi: