Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.12.2017 08:38
GTA Online. Rockstar wydłuża promocję ze względu na problemy z serwerami PSN, XBL. Nowe wozy i wyzwania
5546V

GTA Online. Rockstar wydłuża promocję ze względu na problemy z serwerami PSN, XBL. Nowe wozy i wyzwania

Gracze nie musieli długo czekać na nowości w GTA Online. Bardzo popularny sieciowy sandboks dorobił się kolejnej aktualizacji.

Do ekwipunku świątecznego ekipa Rockstar Games dorzuciła opady śniegu w San Andreas. Miasteczko pokryło się przez kilka dni pierzyną białego puchu. W GTA Online dało się lepić kulki ze śniegu, którymi można się oczywiście rzucać. W ramach gry urządzono konkurs Snapmatic #FESTIVESURPRISE2017, na którym mieliśmy uwiecznić śnieżne szaleństwa.

Nowa stacja radiowa, lokacje, cutscenki w GTA Online. 12-godzinna kampania!

Przy okazji Rockstar Games poinformowało, że wydłuża czas przyznawania świątecznych prezentów w GTA Online ze względu na problemy z łącznością z PSN i XBL (wygląda na to, że sieci Microsoftu i Sony znowu w okresie świątecznym stały się ofiarami ataków typu DDOS). Niestety wygląda na to, że nie będzie można dłużej poszaleć w śniegu. Na poniższym filmiku znajdziecie przykłady prezentów związanych z odzieniem, które przyszykowali dla fanów GTA Online deweloperzy.

Przy okazji studio poinformowało, że w grze pojawił się nowy samochód Benefactor Streiter, SUV którego można kupić w Southern San Andreas Super Autos. Dla fanów sportowych emocji Rockstar oferuje natomiast Overflod Autarch, czyli "Hiperauto", które można kupić w salonie Legendary Motorsport.

To jeszcze nie wszystkie nowości. Rockstar przygotowało tryb adwersarza zwany Oprawcą (Slashers), czyli " przerażającą walkę o przetrwanie między dwoma drużynami". Gracze uzbrojeni w maczety i strzelby mają brnąć przez mrok, szukając ofiar z pomocą latarek i termowizji. Co minuta role się odwracają, zabawa trwa do wyeliminowania jednej z drużyn.

Tagi: ddos gta online gta v rockstar serwery

Nie przegap