SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.12.2017 10:09
GTA Online otrzymało fabularną kampanię. Nowe postacie, lokacje, muzyka! 12 godzin zabawy za darmo
5572V

GTA Online otrzymało fabularną kampanię. Nowe postacie, lokacje, muzyka! 12 godzin zabawy za darmo

Fani GTA Online z pewnością nie mogą narzekać na brak atrakcji. Rockstar przygotowało dla nas kolejną wielką aktualizację, która jest darmowa. Tym razem chodzi o Doomsday Heist, które jest już dostępne do pobrania.

Pierwsze wrażenia napływające od graczy bawiących się w Doomsday Heist są niezwykle pozytywne. Fani GTA Online i Grand Theft Auto V nazywają to rozszerzenie "sieciową kampanią". Redakcja IGN stwierdziła, że to "ważne, fabularne rozszerzenie, na które bardzo długo czekaliśmy. Dodatek ma epicką i ekscentryczną nową historię, z nowymi postaciami, lokacjami i pojazdami - dostaliśmy nawet nową stację radiową".

Kody do GTA V

Redaktor IGN stwierdził, że ukończenie Doomsday Heist zajmie nam ok. 12 godzin. To wartość, której nie potrafią czasem zapewnić gry AAA. Atrakcja, tak jak inne rozszerzenia GTA Online, jest darmowa (wystarczy posiadać kopię Grand Theft Auto V do rozpoczęcia zabawy).

Nowa stacja radiowa, wprowadzona w GTA Online, to Los Santos 97.8 FM. Poniżej mała próbka świeżej muzyki z rozszerzenia Doomsday Heist.

Jedną z większych atrakcji w Doomsday Heist są nowe pojazdy. Niektóre z nich są naprawdę wykręcone. Gracze zachwycają się zmodyfikowanym wozem Deluxo, który przypomina... DeLoreana z filmu "Back to the Future 2". Poniżej demonstracja jego możliwości.


Tagi: doomsday heist gta online rockstar