SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.12.2017 11:56
Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Ninja walczą o przetrwanie na nowych gameplayach
1151V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Ninja walczą o przetrwanie na nowych gameplayach

Naruto, jako jedna z największych sag anime, które wyszły z Kraju Kwitnącej Wiśni wciąż jest jeszcze w fazie transformacji ze starego pokolenia ninja na nową gwardię, której przewodniczyć będzie syn Siódmego Hokage, Boruto.

Już w przyszłym roku gracze kochający tę serię, będą mogli zanurzyć się w świecie kolejnej produkcji należącej do fazy przejściowej. Wieloosobowa bijatyka nastawiona na zabawę online, którą jest Naruto to Boruto: Shinobi Striker może okazać się strzałem w dziesiątkę i zachęcić do tego świata spore grono nowych odbiorców.

10 najlepszych prezentów dla Gracza

Dziś prezentujemy wam aż trzy soczyste i pełne akcji materiały ukazujące blisko 18 minut walk pomiędzy najpotężniejszymi ninja na świecie. Filmiki pokazują także jak bardzo różni się ta gra od tego wszystkiego, co znaliśmy wcześniej i w jakim nowym kierunku może pójść growa seria przygód Boruto.

Otwarte przestrzenie, bardziej zaawansowana mechanika rozgrywki, sieciowe wrażenia jakich wcześniej po prostu nie było i przede wszystkim świetny styl graficzny wiernie oddający to, co kochamy z anime.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Gameplay

Tagi: