Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.12.2017 08:31
Xenoblade Chronicles 2. Autorzy zapowiadają patch, dodatkowe questy i chwalą się ocenami na zwiastunie 
659V

Xenoblade Chronicles 2. Autorzy zapowiadają patch, dodatkowe questy i chwalą się ocenami na zwiastunie 

Gracie w rewelacyjne Xenoblade Chronicles 2? Mam nadzieję, bo gra jest warta uwagi. Pewne jej elementy wymagają jednak dopracowania, czym zajęli się deweloperzy z Monolith Soft.

Reżyser Xenoblade Chronicles 2 ujawnił, że już 22 grudnia wszyscy posiadacze rzeczonego jRPG-a otrzymają aktualizację oznaczoną kodem 1.1.1.

Xenoblade Chronicles 2. Recenzja na PPE.pl

Autorzy poprawią w patchu 1.1.1 następujące elementy:

Wprowadzenie trybu Easy do minigierki Tiger! Tiger!

Kiedy naciśniesz "X" ekran Skip Travel otworzy się od razu na planszy twojej szczegółowej lokalizacji. Dzięki temu będzie łatwiej wykrywać punkty Skip Travel oraz Punkty Salvage.

Wprowadzono nowy tryb przybliżenia 1:1 na mini-mapce (wyświetlany po wciśnięciu lewej gałki analogowej). To zapewni zwiększoną widoczność otoczenia i sprawi, że wykrywanie skrzynek ze skarbami będzie prostsze.

Jeśli chodzi o minigierkę znajdującą się w domu futrzaka Tora, to część graczy skarżyła się, że wyzwanie jest zbyt trudne a tym samym dotarcie do upgrade'ów Poppi zabiera zbyt dużo czasu. 

W przyszłym roku deweloperzy chcą wprowadzić do Xenoblade Chronicles 2 więcej questów (i to nie tylko dla osób, które skusiły się na zakup Expansion Pass).

Niestety autorzy nie wspomnieli o pewnych problemach technicznych występujących w Xenoblade Chronicles 2. Być może jednak patch poprawi framerate gry w niektórych lokacjach. Premiera łatki odbędzie się 22 grudnia.

Przy okazji - Nintendo opublikowało nowy zwiastun Xenoblade Chronicles 2. W zwiastunie wydawca wspomina o najwyższych notach zgarnianych przez tego jRPG-a.

 

Źródło: https://www.nintendo.com/whatsnew/detail/xenoblade-chronicles-2-director-takahashi-on-first-post-launch-update

Tagi: Monolith Soft Nintendo xenoblade Xenoblade Chronicles 2