Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 14:28
Avengers: Infinity War. Zwiastun zapowiada wielką walkę z Thanosem
2608V

Avengers: Infinity War. Zwiastun zapowiada wielką walkę z Thanosem

Szykujcie się na epicką walkę przepełnioną superbohaterami. Marvel właśnie udostępnił najnowszy spot zapowiadający wydarzenia z Avengers: Infinity War. Przygoda trafi na wielki ekran już w maju przyszłego roku.

Marvel podgrzewa atmosferę przed premierą Avengers: Infinity War. Film właśnie otrzymał konkretny zwiastun, który przypadnie do gustu fanom uniwersum. Opowieść trafi na wielki ekran 4 maja.

The Avengers Project jedną z największych produkcji Square Enix. Gra pochłonęła wielkie środki i Hitmana

Anthony Russo (m.in. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz") i Joe Russo (m.in. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz")  zaproszą widzów na ciekawy pojedynek. Iron Man, Kapitan Ameryka, Dr Strange, Czarna Wdowa, Star Lord, Thor, czy też między innymi Hulk zmierzą się z Thanosem, który jest w posiadaniu rękawicy nieskończoności. 

W końcu otrzymaliśmy konkretny zwiastun, który zapowiada wydarzenia i może skłonić niezdecydowanych do zarezerwowania w swoim czasie biletów do kin. Opowieść może okazać się kolejnym interesującym filmem w Marvel Cinematic Universe.

W przyszłym roku MCU zostanie rozszerzony o Czarna Pantera (14 luty 2018), Ant-Man and the Wasp (6 lipiec 2018), a widzowie już mogą szykować się na Captain Marvel (8 marca 2019) oraz wciąż niezatytułowany film z Avengersami (3 maj 2019) i kolejną przygodę Spider-Mana (5 lipiec 2019). To oczywiście nie koniec, bo Marvel planuje już kolejne 20 filmów po wspomnianej przygodzie Avengersów.

Tagi: avengers avengers: infinity war marvel Marvel Cinematic Universe trailer zwiastun

Nie przegap