Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.11.2017 08:21
A Hat in Time. Chwalona platformówka 3D, inspirowana Super Mario 64, z terminem premiery na PS4 i XOne!
1106V

A Hat in Time. Chwalona platformówka 3D, inspirowana Super Mario 64, z terminem premiery na PS4 i XOne!

Z A Hat in Time bardzo zadowoleni są nie tylko recenzenci. Gracze zgromadzeni na platformie Steam zachwycają się tą platformówką 3D, która została zainspirowana klasykami gatunku takimi jak Super Mario 64.

No właśnie - na platformie Steam. A co z obiecanymi wersjami konsolowymi A Hat in Time? Deweloperzy tej platformówki 3D trochę kazali nam czekać na tą zapowiedź. Finalnie okazuje się jednak, że Gears for Breakfast spełni swoją obietnicę - A Hat in Time trafi na konsole do końca 2017 roku. Dokładnie tytuł zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji ma PS4 oraz Xbox One 6 grudnia. Tytuł będzie kosztować 30 dolarów.

A Hat in Time chwalone w recenzjach

Osoby, które wsparły ten projekt na kickstarterze otrzymają emailem 6 grudnia klucz (bez dodatkowych opłat) do odblokowania produkcji w wybranej konsolowej wersji.

Miłośnicy klasycznych platformówek 3D mogą się już nastawiać na kawał porządnej rozgrywki. Produkcja posiada aktualnie średnią ocen na poziomie 7.8/10 na Metacritic. Gracze na Steam również rozpływają się w pochwałach na temat A Hat in Time. 98% recenzji tej pozycji notowanych na Steam jest pozytywnych. To wynik, którym może się pochwalić niewiele gier.

Tagi: A Hat In Time konsole oceny platformówka recenzje steam