Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 18:01
Ruiner z nową aktualizacją. Twórcy rozbudowują i przeceniają grę
633V

Ruiner z nową aktualizacją. Twórcy rozbudowują i przeceniają grę

Rodzime studio Reikon Games nadal pracuje nad rozbudową Ruiner. Twórcy przygotowali znaczącą aktualizację, która w ciekawy sposób powiększa produkcję, a dodatkowo krwawą przygodę w lepszej cenie mogą nabyć gracze na komputerach osobistych.

Ruiner trafił na półki sklepowe w sierpniu. Tytuł zaoferował krwawą historię przepełnioną akcją i deweloperzy zdecydowali się w ciekawy sposób rozbudować grę.

Ruiner miał otrzymać fizyczne wydanie z figurką na PlayStation 4, ale...

Studio właśnie wrzuciło na serwery Savage Update, czyli aktualizację wprowadzającą do tytułu wyczekiwane przez fanów tryby: New Game+ oraz Speedrun. To nie koniec atrakcji, ponieważ autorzy zadbali również o nowe finishery, stroje oraz bronie. Wszystkie pliki trafiły jako bezpłatna aktualizacja na PC, a już wkrótce konkretną zawartość sprawdzą także gracze na PlayStation 4 oraz Xboksach One.

Tak przyjemności zapowiada wydawca:

"W zestawie nowości pod nazwą Savage znajdą się takie, które sprawią, że nawet największym wyjadaczom przyspieszy tętno. Jednocześnie, dla nowych graczy znajdzie się tu kilka udoskonaleń, dzięki którym przeprowadzka do Rengkok będzie nieco bardziej przyjazna. Wyczekiwany przez fanów tryb New Game+ wstrząśnie nawet najbardziej wytrawnymi graczami, a nowy tryb Speedrun posiadać będzie także ranking online. Aktualizacja wprowadzi też dziesięć nowych broni i nowe animacje śmierci, które będą stanowiły wisienkę na torcie stylowych i krwawych bijatyk. Nowe stroje pozwolą odświeżyć nieco wygląd postaci. Na popularnym soundtracku znajdą się natomiast dwa nowe utwory Sidewalks & Skeletons."

Jednocześnie klienci mogą skorzystać z zupełnie nowej promocji. Ruiner jeszcze dzisiaj będzie dostępny na Steam z 33% zniżką – promocja będzie obowiązywać do środy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Devolver Digital Reikon Games Ruiner